Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 27.07.2021 16:13

Фото без опису27 липня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

Комісією затверджено індивідуальні плани дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та індивідуальні плани дітей сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах.

На засіданні внесено зміни до рішення виконавчого комітету Соколівської сільської ради від 25.02.2020 року № 20 «Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування», надано дозвіл на безоплатне оформлення земельної ділянки від імені малолітньої дитини та дозвіл на вчинення правочину

Також члени комісії прийняли рішення про взяття під соціальний супровід двох сімей.