Засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради

Дата: 27.07.2021 16:35

Фото без опису27 липня Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

Члени виконавчого комітету надали дозвіл на  безоплатне оформлення земельної ділянки від імені малолітньої дитини та дозвіл на вчинення правочину. Окрім того, внесено зміни змін до рішення виконавчого комітету Соколівської сільської ради від 25 лютого 2020 року № 20 "Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування".

На засіданні прийнято рішення про переведення дачного (садового) будинку до категорії житлового будинку громадянину, надано дозвіл на торгівлю алкогольними, неалкогольними напоями та продуктами продовольчої та непродовольчої групи ФОП Волченко О. Ю., дозвіл  на торгівлю алкогольними, неалкогольними напоями продуктами харчування, тютюновими виробами ФОП Лукашовій С. М та ФОП Лукашову Р. В.

Також на виконкомі затверджено  місця на встановлення дорожніх знаків, змінено  адресу земельній ділянці та розглянуто питання про організацію громадських робіт.