Безпечна поведінка на воді

Дата: 30.07.2021 20:35

Фото без опису29 липня службою у справах дітей Соколівської сільської ради разом з офіцерами громади та поліцейським ювенальної превенції проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді. Під час бесід було акцентовано увагу на відпочинок на воді дітей. Також було розповсюджено пам’ятки застережливого характеру, щодо правил поведінки на воді для дітей та батьків.

Порушення правил поведінки на воді може призвести до непоправимих наслідків! Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтесь правил безпеки на воді, привчайте до цього дітей! Батьки! Не залишайте без нагляду дітей під час  перебування води! Цінуйте життя! Не нехтуйте правилами безпеки!