Кіровоградська область, Кропивницький район

Наші велосипедисти знову радують гарними результатами

Дата: 02.08.2021 17:04
Кількість переглядів: 335

Фото без опису30 липня – 1 серпня у місті Знам'янка, з нагоди Дня міста,  відбувалися Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе.

У змаганнях взяли участь 10 команд – 135 спортсменів з різних регіонів України. Змагання відбувалися у трьох видах – індивідуальна гонка, групова гонка та гонка критеріум.

У змаганнях взяли участь і наші спортсмени з КЗ Соколівська ДЮСШ (з сіл Соколівського та Іванівки).

За підсумками змагань кращим велосипедистом команди Соколівської громади став вихованець  КЗ Соколівська ДЮСШ (тренер Віктор Тарасенко) Ярослав Барановський. За сумою триденних змагань Ярослав виборов ІІІ місце в особистому заліку!

Гарно себе показали і Іванівські спортсмени – Станіслав Басистий та Назар Гулак, які потрапили у 10-ку кращих у своїх вікових категоріях.