Шановні споживачі!

Дата: 12.08.2021 12:58

На виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Комунальне підприємство "Надія" Соколівської сільської ради доводить до відома споживачів, щодо розрахунку тарифу на централізоване водопостачання.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання, для всіх категорій споживачів, які були встановлені Рішенням виконавчого комітету Соколівської сілської ради від 14.07.2021 р. №112 – 28,0 грн/м3 з ПДВ.

Слід зазначити, в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати (в грудні 2021 року) та відповідно сум відрахувань, підвищення вартості на проведення досліджень по визначенню якості води, електроенергії та ін.  У зв’язку з цим, виникла необхідність перерахунку тарифу на послуги централізованого водопостачання на 2022 рік. Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради звернулось до виконавчого комітету Соколівської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання на 2022 рік.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання    на  2022 рік має наступний розмір – 28,0 грн. за 1куб. м. з ПДВ.

Чому незважаючи на збільшення витрат на заробітну плату, електроенергію, інші послуги, тариф при перерахунках не змінився, це тому, що в 2021 році значно зріс обсяг реалізації води (збільшилась кількість абонентів), а собівартість 1 куб. м прямо пропорційно залежить від витрат та обсягу реалізації.

Загальний розрахунок тарифу розміщено на офіційному сайті Соколівської сільської ради https://sotg.kr.ua

Зауваження і пропозиції щодо планового тарифу на 2022 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються з 13.08.2021 року по 26.08. 2021 року за адресою: вул.Шевченка, буд.68, с.Соколівське, Кропивницького р-ну, Кіровоградської обл., 27641.

e-mail: kpnadia@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Складові

тарифу  з послуги  централізоване  водопостачання

на 2022 рік

Водопостачання