Шановні жителі Соколівської громади!

Дата: 24.08.2021 07:00

Фото без описуВітаю вас з 30-ю річницею Незалежності України!

30 років українці – самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

День незалежності - це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулась як суверенна держава, здатна сповідувати демократичні цінності та захищати свободу – як народу, так і решти Європи, стримуючи агресію на своїх  кордонах.

Тому ми свято віримо, що наші бійці об’єднаних сил успішно проведуть всі військові операції і ворог, який тимчасово окупував частину Луганської, Донецької областей та Крим, буде витіснений з наших територій, і в країні запанує мир і злагода.  А пам'ять про  всіх загиблих у збройних конфліктах, та їх героїчний подвиг не померкне у віках, і буде передаватися з покоління в покоління.

Шановні земляки! Вітаю всіх зі святом. Бажаю здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом вас! Слава Україні!

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова