A A A K K K
для людей із порушенням зору
Соколівська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Івано-Благодатне прийняло участь у спортивних змаганнях "Кращий старостинський округ Кіровоградщини 2021"

Дата: 23.08.2021 08:09
Кількість переглядів: 516

Фото без опису22 серпня у місті Новоукраїнці за ініціативи Кіровоградської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та за підтримки Кіровоградської облдержадміністрації об'відбулися спортивні змагання "Кращий старостинський округ Кіровоградщини 2021".

Перед початком змагань учасників привітали керівник апарату Кіровоградської облдержадміністрації Павло Топчій, голова Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" Інна Завірюха, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, заступник начальника обласного управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Щетина, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмито Янчук.

с. Рівне (Рівнянська ТГ).

Учасники змагалися у 7 видах спорту – волейболу, міні-футболу, тенісу настільного, гирьового спорту, шахів, шашок та дартсу.

Наші спортсмени з Івано-Благодатного показали гарні результати і у загальнокомандному заліку стали п'ятими серед одинадцяти команд.

Зокрема, наші футболісти зайняли ІІ місце.

Дмитро Гревцев став першим у гирьовому спорті у ваговій категорії 78 кг.

Микола Погорілий у настільному тенісі серед чоловіків був другим.

За результатами змагань переможцем та кращим старостинським округом Кіровоградщини 2021 стала команда Старої Осоти з Олександрівської громади.

Друге місце посіли представники смт Онуфріївки, а третіми стали спортсмени з Капітанки Побузької територіальної громади.

Грамоти, медалі та кубки переможцям змагань вручили голова Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" Інна Завірюха та Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Команда з села Івано-Благодатного Соколівської сільської ради висловлює подяку за спонсорську допомогу в участі у змаганнях ТОВ "Соколівський м'ясокомбінат".