З Днем підприємця!

Дата: 05.09.2021 08:00

Шановні підприємці!

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на Ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів та послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова