Привітання із Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2021 08:00

Фото без описуШановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Соколівської громади !

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте жителям громади підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте нашу територію своїми перемогами. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення.

Щиро вдячна вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту у громаді, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Від щирого серця бажаю вам здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

Нехай масовий спорт сприяє гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров’я населення, утвердженню престижу Соколівської сільської ради!

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова