Тиждень «Безпека дорожнього руху»

Дата: 14.09.2021 15:00

Фото без опису14 вересня у рамках тижня «Безпека дорожнього руху» спеціаліст служби у справах дітей Оксана Малихіна, психолог Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександр Зінов’єв, старший інспектор ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова та поліцейський офіцер громади Роман Носенко відвідали Назарівську загальноосвітню філію Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Диминський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та Карлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

У навчальних закладах посадовці провели профілактичні бесіди щодо дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей, поповнили знання дітей про безпечну поведінку на дорогах, акцентуючи увагу на дотриманні Правил дорожнього руху.