Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради

Дата: 22.09.2021 15:14

Фото без опису21 вересня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання позачергового виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

Члени виконкому прийняли рішення  про надання дозволу на тимчасову виносну торгівлю на прилеглій території Державного заповідника І.К. Карпенка-Карого (Тобілевича) – "Хутір надія".

Також на засіданні виконавчого комітету затверджено протокол №2 від 21 вересня 2021 року комісії Соколівської сільської ради для формування пропозиції щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.