Іванівка святкувала День села

Дата: 27.09.2021 09:15

Фото без опису26 вересня  село Іванівка зустрічало свій 201-й День народження! Гостей свята привітали староста сіл Іванівка та Безводня - Любов Дерев'янко, гарний настрій глядачам подарували аматори Соколівського ЦСБК та Іванівської, Вільненської і Черняхівської філій.

Головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту  та туризму Соколівської сільської ради Антоніна Штим вручила відзнаки за високі досягнення у спорті вихованцям секції велоспорту КЗ ДЮСШ "Колос": Басистому Станіславу, Кусову Владиславу, Сергієнко Ростиславу, Гулаку Назару та Герасімову Матвію, тренером яких є Віктор Тарасенко.

Після свята на гостей чекали смаколики від спонсорів свята, дискотека та фейєрверк! Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення свята, бажаємо жителям села добра, миру, злагоди, кохання та успіхів!