Вітали дітей

Дата: 30.09.2021 08:51

Щороку, 30 вересня, Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково відзначається у День святих Віри, Надії та Любові та їх матері Софії.

Напередодні Дня усиновлення сільській голова Інна Завірюха спільно з начальником служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яною Побережник завітали до багатодітних родин громади та сімей, де виховуються діти, позбавлені батьківського піклування. Вони привезли маленьким членам родин подарунки.

Інна Завірюха подякувала батькам за важливу місію, яку вони виконують – виховують дітей, даруючи їм свою любов та душевне тепло. Ці діти завдяки любові, гуманності і милосердю знайшли нових батьків, щасливу родину та сімейний затишок.