ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 01.10.2021 15:23

Назва містобудівної документації: Детальний план частини території села Липове Кропивницького району Соколівської сільської ради Кіровоградської області

Період проведення громадських слухань: з 1 жовтня 2021 року по 1 листопада 2021 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: рішення Соколівської сільської ради від 27 травня 2021 року № 971 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Липове Кропивницького району Кіровоградської області»

Замовник містобудівної документації: Соколівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області

Розробник проекту містобудівної документації: Приватне підприємство “І-Експерт-Сервіс"

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у відділі земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради (за адресою вул.. Шевченка, 23, с. Соколівське, приміщення сільської ради)

МАТЕРІАЛИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Строки ознайомлення - протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 16-00 год..

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Соколівської сільської ради з 1 жовтня 2021 року по 1 листопада 2021 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

• юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації:  у разі надходження будь-яких пропозицій, громадські слухання з обговорення Детальний план частини території села Липове Кропивницького району Соколівської сільської ради Кіровоградської області  відбудуться 2 листопада 2021 року о 15.00 год. в актовому залі Центрального Скоколівського сільського будинку культури за адресою вул. Центральна, 46 , у с. Соколівському.

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради Єсько О.А. 31-02-78