Під час операції "Мігрант" у Кропивницькому районі виявлено 8 порушників міграційного законодавства

Дата: 07.10.2021 15:53

Закінчились всеукраїнські профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція тривала місяць і проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції області, обласного Управління Служби безпеки та за участі інших відомств.

У Кропивницькому районі під час операції виявлено 8 іноземців - порушників міграційних правил, яких притягнено до адміністративної відповідальності. Серед порушників троє неврегульованих мігрантів, відносно яких прийнято рішення про примусове повернення до країн походження.

Загалом, за цей період на території області працівники підрозділів Управління Державної міграційної служби склали відносно іноземців 87 адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (ч. 1 ст. 203 КУпАП) та притягнули до адмінвідповідальності 15 громадян України (ст. 204-206 КУпАП).

Виявлено 32 неврегульованих мігрантів та відносно них прийнято рішення про примусове повернення, а також  прийнято 1 рішення про примусове видворення громадянина Республіки Індія.

На порушників міграційних правил накладено штрафів  на суму понад 223 тис. грн.

УДМС у Кіровоградській області