Наші спортсмени були другими у легкоатлетичному кросі

Дата: 11.10.2021 15:50

9 жовтня у с. Бірки Олександрівської селищної ради Кропивницького району відбулися змагання з легкоатлетичного кросу у залік обласної спартакіади.

У змаганнях взяли участь сім команд територіальних громад Кіровоградщини.

За підсумками змагань наші легкоатлети посіли друге загальнокомандне місце, поступившись спортсменам з Олександрівської громади.

Зокрема, індивідуалні результати виглядали так:

Загрійчук Яна - 3 місце, 3000 м.

Мажаєв Антон - 3 місце, 2000 м.

Бобошко Богдан - 3 місце, 1000 м.

Яненська Тетяна - 2 місце, 2000 м.

Естафета, 4×1000 м - 2 місце.

Привітали переможців, призерів та учасників змагань, начальник управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Ірина Глобенко, начальник Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Олександр Шевченко, голова Кіровоградської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства  "Колос" Інна Завірюха, перший заступник Олександрівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олександрівської селищної ради Володимир Осипенко.

Переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградської ТО ВФСТ "Колос",  а також подарунками від Федерації легкої атлетики Кіровоградської області та спонсорів - ТОВ «Лісова коза».

За кращі особисті результати у Чемпіонаті учасники отримали грошову винагороду.