Шановні воїни, ветерани війни і військової служби, захисники рідної землі!

Дата: 14.10.2021 07:00

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

День захисника України символізує собою  багаті  і  славні  ратні  традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом  над  головою,  можливістю  жити  і  ростити  дітей  та онуків.

Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.  Це  –  постійна  школа  виховання  молоді, взірець  реального,  дієвого  патріотизму  для  кожної  чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Висловлюю  Вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і  нашого  майбутнього.  Бажаю  Вам,  вашим рідним та близьким здоров’я, добра, щасливих і довгих літ.

З нами Бог, з нами правда, а значить – ми переможемо!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова