Кіровоградська область, Кропивницький район

ФК "Фенікс" - переможці ІІ турніру з футзалу Соколівської ТГ 2021 року

Дата: 13.10.2021 10:14
Кількість переглядів: 1154

Фото без опису12 жовтня на  Соколівському мультифункціональному майданчику відбулися фінальні матчі ІІ турніру з футзалу Соколівської ТГ 2021 року, присвяченого 30-й річниці незалежності України.

Команди показали видовищну гру і на майданчику вирували справжні спортивні пристрасті, адже кожна з команд прагнула здобути головний трофей змагань

За результатами змагань переможцем турніру стала команда ФК "Фенікс" із Соколівського. Друге місце посіли футболісти ФК "Сокол" (с. Соколівське), а третіми стали ФК "Вільне" (с. Вільне).

Кубки, медалі та грамоти переможцям та призерам змагань вручила Соколівський сільський голова Інна Завірюха.