У Рівному безробітні Кіровоградщини можуть здобути професію перукаря-модельєра

Дата: 22.10.2021 08:01

Професія перукаря завжди була, є і буде затребуваною, адже зачіска – важлива складова привабливості людини. Перукар-модельєр – це спеціаліст, який не тільки виконує існуючі, а й розробляє і моделює нові зачіски, стрижки, техніки фарбування волосся різної складності.

Конкуренція на сучасному ринку праці вимагає від такого спеціаліста не лише глибоких теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, а й швидкої модернізації, креативності, постійного оновлення власного досвіду у професійній сфері.

Так, безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають можливість пройти навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» розпочинається 25 жовтня. Термін навчання – 4,9 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (0522) 24-47-96.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.