Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:00

Фото без описуЩиро вітаю Вас із професійним святом!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Дякую вам за вашу працю! Ви докладаєте максимальних зусиль для того, щоб ми могли пишатися нашою громадою. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова