Дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення

Дата: 10.11.2021 11:08

Фото без описуПорушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч, це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причин перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин.

Службою у справах дітей проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з сім’ями що знаходяться в складних життєвих обставинах щодо дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення. Також було розповсюджено пам’ятки застережливого характеру, щодо правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення.