Кіровоградське регіональне відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ гуртує громади та обласну владу

Дата: 10.11.2021 15:28

Фото без опису10 листопада розпочався Регіональний тиждень Всеукраїнської Асоціації ОТГ у Кіровоградскій області.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, очільник обларади Сергій Шульга та голова регіональної Асоціації, Соколівська сільська голова Інна Завірюха підписали документ про взаємодію - Меморандум про співробітництво, що засвідчує впевнені наміри розвивати регіон та сприяти добробуту та підвищення рівня життя та послуг у громадах.

«Меморандум є підтвердженням взаємного бажання обласної адміністрації і облради та Всеукраїнської Асоціації ОТГ до більш тісної взаємодії, підтримки та співпраці», – Інна Завірюха, голова Кіровоградського регіонального відділення Асоціації.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, зазначила, що обласна адміністрація докладає максимум зусиль і продовжує різнобічно підтримувати роботу територій.

«Підписання меморандуму є приємною місією, яка спрямована на поліпшення взаємодії між органами влади та органами місцевого самоврядування області», – сказала Марія Чорна.