Підбили підсумки та нагородили найкращих

Дата: 15.11.2021 08:41

12 листопада у Соколівському центральному сільському будинку культури відбулося нагородження переможців та призерів ІІ Чемпіонату з футболу Соколівської сільської ради (ТГ) 2021року.

Футболістів привітала Соколівський сільський голова Інна Завірюха та директор ЦРФКС "СКІФ" Віктор Завальний.

Крім дипломів, грамот, медалей та кубків спортсмени отримали сертифікати на премії від Відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради.

А саме, переможець - ФК Інгул (с. Первозванівка) нагороджено сертифікатом на отримання премії на команду в розмірі 15000 грн;

ІІ місце - ФК Динамо (с. Червоновершка) нагороджено сертифікатом на отримання премії на команду у розмірі 10000 грн;

ІІІ місце - ФК Сокол (с.Соколівське) нагороджено сертифікатом на отримання премії на команду у розмірі 5000 грн.

Кращим арбітром визнано Гордея Василя Івановича.Кращим бомбардиром чемпіонату став Луцовят Михайло з ФК Інгул.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм нових здобутків і натхнення на майбутні перемоги!