Змагалися з тенісу настільного та баскетболу

Дата: 16.11.2021 08:29

Фото без описуУ рамках Спартакіади серед учнів закладів освіти Соколівської сільської ради відбулись змагання з тенісу настільного та баскетболу 3х3.

Так, на базі Миколаївського ЗЗСО відбулися змагання з тенісу настільного серед учнів закладів загальної середньої освіти Соколівської сільської ради.

Всього у змаганнях взяли участь 18 учнів з 9 закладів загальної середньої освіти Соколівської сільської ради (Диминської ЗФ, Вишняківської ЗФ, Назарівської ЗФ, Іванівської ЗФ, Карлівського ЗЗСО, Вільненського ЗЗСО, Івано-Благодатненського ЗЗСО та Соколівського ЗЗСО).

Перше місце виборола команда здобувачів освіти Карлівського ЗЗСО. Друге місце посіли учні Іванівської загальноосвітньої філії Соколівського ЗЗСО, а третє місце учні Вільненського ЗЗСО.

Збірна команда Соколівської ТГ у складі 4 осіб (Золотухіна Людмила (Вільненський ЗЗСО), Мкртчян Ерік (Іванівська ЗФ Соколівського ЗЗСО), Ахмадієв Тимофій та Соболєва Євгенія (Карлівського ЗЗСО)) посіла 2 місце у зональному етапі обласної Гімназіади з тенісу настільного та стала учасником обласних змагань Гімназіади.

4 листопада 2021 року на базі Вільненського ЗЗСО відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд закладів загальної середньої освіти Соколівської сільської ради.

Всього у змаганнях взяли участь 40 учнів у складі 9 команд закладів загальної середньої освіти Соколівської сільської ради.

Перше місце серед команд юнаків виборола команда Соколівського ЗЗСО; друге – Карлівського ЗЗСО, третє – команда юнаків Іванівської загальноосвітньої філії Соколівського ЗЗСО.

Серед команд дівчат перше місце – команда Вільненського ЗЗСО, друге місце посіла команда Миколаївського ЗЗСО, а третє – команда Соколівського ЗЗСО.

Команда дівчат Вільненського ЗЗСО 09 листопада прийняла участь у змаганнях обласної Гімназіади у Аджамській ТГ.

Збірна команда юнаків закладів освіти Соколівської сільської ради, вже завтра, у Аджамській ТГ змагатиметься за перемогу зонального етапу змагань з баскетболу 3х3 обласної Гімназіади.