Громаду відвідав голова Кропивницької районної державної адміністрації Віталій Пастушенко

Дата: 18.11.2021 09:00

Фото без опису17 листопада з робочим візитом Соколівську громаду відвідав голова Кропивницької районної державної адміністрації Віталій Пастушенко.

Очільник району відвідав об'єкти соціальної сфери, поспілкувався з керівництвом громади та жителями села.

Разом з Соколівським сільським головою Інною Завірюхою Віталій Пастушенко обговорив напрямки соціально-економічного розвитку території та перспективи на майбутнє.

Окрім того, у приміщенні сільської ради він провів особистий прийом громадян, зокрема, щодо земельних питань, в результаті якого були надані відповідні консультації та доручення.

Голова районної державної адміністрації відвідав Соколівський заклад загальної-середньої освіти I-III ступенів, Соколівський заклад дошкільної освіти "Струмочок", КЗ "Центральний Соколівський сільський будинок культури" та Центр надання адміністративних послуг Соколівської сільської ради, де поспілкувався з керівниками закладів.

Віталій Пастушенко оглянув об'єкт будівництва дошкільного навчального закладу у с. Черняхівка, який включено до Програми Президента України «Велике будівництво». Дошкільний навчальний заклад розрахований на 80 місць. Він матиме автономну котельню, очисні споруди, зовнішні інженерні мережі. Проведуть і благоустрій території нового дитсадка, а також встановлять ігрові майданчики з навісами та огорожею. Територія закладу буде оснащена зовнішнім освітленням. На сьогоднішній день на об’єкті проведено роботи з облаштування шатрової покрівлі з метало черепиці.

Також Віталій Пастушенко провів моніторинг роботи пункту щеплення, що знаходиться в Соколівській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.