Дата: 23.11.2021 13:32

Фото без опису23 листопада під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

Під час засідання  розглянуто ряд питань щодо захисту прав дітей, зокрема, надано згоду на вчинення правочину, надано дозвіл на безоплатне оформлення земельної ділянки неповнолітньою дитиною та безоплатне оформлення земельної ділянки від імені малолітньої дитини.

Члени виконавчого комітету надали дозвіл на  санітарну обрізку дерев та сухих гілок лісопосадки біля СТ «Будівельник», розміщення біл-бордів 1 ДПРЗ ГУ ДСНС У Кіровоградській області (на фасаді будівлі «Кафе Апельсин» та  біля траси Кропивницький-Платонове (біля с. Вільне)

На засіданні прийнято рішення про розширення перехрестя вулиць Шосейна та Будівельна у с. Соколівське (біля АЗС Shell) і встановлення відповідних дорожніх знаків, а також здійснити ряд заходів з метою забезпечення безпеки дорожнього руху по вулиці Будівельній у с. Соколівське.

Під час засідання прийнято рішення про ініціювання співробітництва територіальних громад з метою надання первинної медико-санітарної допомоги населенню територіальної громади с. Димине Соколівської сільської ради.

Також розглянуто ряд питань, щодо зміни адрес та категорії будинків.