Звернення з нагоди вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 08:00

Фото без описуДорогі земляки!

Щорічно, в останню суботу листопада, Україна вшановує пам'ять жертв голодоморів. Цього дня ми згадуємо усіх, хто загинув внаслідок тоталітарної політики радянської влади у 1921—1923, 1932 – 1933 та 1946—1947 роках.

Це день пам'яті про страшні часи, коли наша земля, здатна давати колосальні врожаї, вкривалася тілами, ні в чому невинних, загиблих голодною смертю людей.

Жахливий смерч голоду знищив не лише життя мільйонів українських людей, а й ненароджених ними. Українські люди, які не знали слова геноцид, стали його жертвами - власною страшною долею шлють нам пересторогу крізь плин віків.

Всі ми перед пам'яттю жертв голодомору мусимо стати чистішими і чеснішими.

Люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об'єктивну оцінку і запобігти поверненню гірких і драматичних сторінок історії.

Згадуючи жертв геноциду ми повинні віддати їм належну шану. Ми маємо піднести свою молитву, засвітити свічку пам'яті.

Ми просимо у Бога, щоб наша українська земля і наш народ ніколи більше у своїй історії не зазнавали подібних трагедій. І кожен нехай зробить для цього все необхідне.

Хай вічною буде пам’ять про наших земляків.

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова