Профілактична робота

Дата: 29.11.2021 09:11

Фото без опису24 листопада на базі Вишняківської загальноосвітньої філії Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради  відбулася профілактична зустріч із здобувачами освіти 5 - 7 класів.

Начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник розповіла щодо належної поведінки під час освітнього процесу, про повагу один до одного та до педагогів.

Старшим інспектором ювенальної превенції Дар’єю Калабановою було підняте питання про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх дітей щодо недопущення правопорушень.

Психологом ЦСЗННСП Олександром Зінов’євим була проведена профілактична робота щодо протидії булінгу в освітньому середовищі та протидії домашнього насильства.