Прийнято рішення про направлення звернення від депутатського корпусу до Президента України,Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України у зв’язку з нападом на сільського голову Інну Завірюху

Дата: 02.12.2021 11:21

Фото без опису2 грудня під головуванням секретаря Соколівської сільської ради Віктора Погорецького відбулося засідання позачергової 17 сесії Соколівської сільської ради 9 скликання.

У роботі сесії взяли участь депутати:

Касьян Юзефа Йосипівна

Нєдєльчев Микола Іванович

Мокряк Богдан Миколайович

Денисов Роман Олександрович

Головним питанням, розглянутим на сесії, було прийняття рішення про направлення звернення від депутатського корпусу до Президента України,Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України у зв’язку з нападом на Соколівського сільського голову Інну Завірюху, який стався на робочому місці 29 листопада 2021 року. У зверненні депутати закликали максимально швидко, професійно та неупереджено розслідувати справу нападу на Інну Завірюху, притягнути винних осіб до відповідальності, вжити всіх необхідних заходів, щоб запобігти новим нападам.

Також на сесії прийнято рішення про внесення змін у графік роботи Соколівського ЦНАПу.

Окрім того, за пропозицією депутатів, було прийнято рішення про преміювання заступника Соколівського сільського голови Юрія Ярового та головного спеціаліста фінансового відділу Соколівської сільської ради Сергія Волошиновського за проявлену сміливість та оперативність під час затримання особи, яка здійснила напад на Соколівського сільського голову Інну Завірюху 29 листопада 2021 року.