3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Дата: 03.12.2021 08:54

Фото без описуЩороку 3 грудня Україна, як і весь світ, відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цим прогресивне людство засвідчує , що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги.

На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями з кожним роком зростає. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка інваліду.

У цій справі існує ще чимало проблем, які нам треба вирішувати спільними зусиллями,  робити все, щоб інвалідам, яких обійшла доля, було затишно жити в суспільстві.

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть ті, які потребують особливої допомоги і уваги.

В цей день, хочу побажати людям з інвалідністю витримки, оптимізму,  здоров'я, а також можливості реалізувати всі плани та задуми. І нехай світ буде привітний, милосердний і великодушний до вас не тільки в особливих випадках, а й повсякденно.

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова