Привітання з Міжнародним Днем волонтера

Дата: 05.12.2021 08:00

Фото без опису5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Для України це свято є  важливим і актуальним. Від початку війни на сході волонтерський рух в Україні став без перебільшення світовим відкриттям. Сьогодні це один із символів віри та незламності духу нашого народу. Сміливість та патріотизм волонтерів є новою сторінкою в історії країни.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом!

Ви є взірцем для майбутніх поколінь!

Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Миру та спокою у ваших серцях і на нашій рідній землі!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова