Соколівська громада серед лідерів по надходженню податків

Дата: 09.12.2021 10:02

Фото без описуЗа підсумками 9 місяців 2021 року до загального фонду бюджетів 49 територіальних громад Кіровоградщини надійшло близько 4,3 млрд. гривень.

Про це повідомила Олена Савченко, радниця з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу ULEAD з Європою в Кіровоградській області.

Левову частку цих доходів громад становить надходження від сплати податку на доходи фізичних осіб – це 2,56 млрд. грн., або 59%.

Друге місце серед власних надходжень загального фонду місцевих бюджетів територіальних громад займає сплата земельного податку/орендної плати за землю – це 779,3 млн. грн., або 18%.

Надходження від сплати єдиного податку за 9 місяців становлять – 572,8 млн. грн. (13%).

В порівнянні з минулим роком доходи територіальних громад Кіровоградської області збільшилися 12,8% або на 485,2 млн. грн., в тому числі по ПДФО на 16,3% або на 358,1 млн. грн. та по сплаті плати за землю/орендної плати за землю на 12,1% або на 83,8 млн. грн.

Лідером по надходженню податку на доходи фізичних осіб за період січень – вересень 2021 року серед сільських територіальних громад є Соколівська громада - 35,63 млн. грн.

По надходженню єдиного податку за період січень – вересень 2021 рокусеред сільських територіальних громад Соколівська сільська рада посіла перше місце -  10,16 млн. грн.

По надходженню плати за землю за період 9 місяців 2021 року  наша громада посіла 7 місце – 11,145 млн. грн.