Звернення з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 08:17

Традиційно у грудні держава і суспільство з належною повагою та вдячністю вшановують людей, які свого часу взяли активну участь у приборканні атомного лиха, що раптово спіткало людей планети у 1986 року.

Ми низько вклоняємось перед неоціненним людським подвигом,  героїзмом, відвагою ліквідаторів, перед тими, хто 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, ліквідовували наслідки Чорнобильської трагедії.

Ви, ліквідатори, вчинили подвиг, який залишиться назавжди у наших серцях. Ви врятували людство, воюючи у мирний час із мирним атомом.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова