Подаруй дитині свято!

Дата: 21.12.2021 11:00

У Соколівській громаді у рамках благодійної акції "Подаруй дитині свято" привітали дітей, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах.

У рамках акції представники Молодіжної ради разом з представником служби у справах дітей Соколівської сільської ради та "Миколайчиком" завітали до 58 дітей із сіл Димине, Олено-Косогорово, Українка, Шевченкове, Назарівка, Вишняківка, Соколівське, Черняхівка, Дар'ївка, Новопетрівка та Ганнинське.

І все це завдяки Вам, нашим благодійникам. Ми власним прикладом довели, що об'єднавши зусилля, можемо дарувати щастя та позитивні емоції. А найголовніше, що потребували ці дітки - увага, підтримка та турбота. Щасливі оченята і радість від сюрпризу (коли завітав Миколай з подарунком) назавжди залишаться у нашій пам'яті.

Від імені Молодіжної ради, діток та батьків дякуємо усім хто долучився до благодійної акції та став "Миколайчиком" для даної категорії дітей. Ці подаруночки були від щирого серця та подаровані з любов'ю.

Вдячні Вам за солодощі, одяг, іграшки, настольні ігри, взуття, канцтовари, за вітамінні подаруночки для діток сімей Світлани Білюк, Любові Грабенко, Анастасії Кравчук та жительки Іспанії – Анастасії Ляшневської.

ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ!