Подяка з допомогу

Дата: 30.12.2021 09:37

Фото без описуЦьогорічна зима не лише радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку, але й засмучує тяжкими погодними умовами.

Хуртовина завалила нас снігом по вінця й перевірила на міцність не лише людей, а й машини.

Оперативно розгортання снігу на шляхах громади розпочали працівники відділу благоустрою Соколівської сільської ради.

Окрім того, за доброю традицією, що вже склалася протягом останнього часу, не залишилась осторонь проблем громади і наші сільгоспвиробники.

Снігоприбиральна техніка підприємств та трудовий ресурс одними з перших долучилися до розчищення снігових заметів на дорогах.

Соколівська сільська рада та жителі громади висловлюють подяку керівникам та працівникам підприємств за допомогу у подоланні наслідків снігопаду:

- ТОВ Агротехнологія

- ТОВ Рос Агро