Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Дата: 31.12.2021 23:55

Фото без описуСердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Дякую усім жителям громади за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Переконана, що попереду - плідні трудові будні, які принесуть для громади вагомі та реальні здобутки.

Нехай новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне - пам’ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть всім нам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдв'яна зоря запалить у Наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Хай чарівність Новорічної ночі й Різдвяної коляди дарують  життєву силу  й натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань,  досягнень і  здобутків.

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова