Відбулося засідання координаційної ради

Дата: 26.01.2022 11:30

Фото без опису26 січня під головуванням заступника Соколівського сільського голови Юрія Ярового відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради.

На засіданні розглянуто звіт про підсумки  діяльності  координаційної ради за 2021 рік, обговорено, та затверджено план заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради на 2022 рік.

Зокрема, планом передбачено своєчасну реєстрацію повідомлень про факти вчинення домашнього насильства, проведення спільних заходів   щодо виявлення та взяття на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На базі освітніх закладів Соколівської громади заплановано проведення роботи з роз’яснення неповнолітнім їхнього права на звернення до відповідних органів та установ з питань учинення стосовно них домашнього насильства,  а також проведення циклу тренінгових, лекційних занять, відеолекторіїв з питань подолання гендерних стереотипів, профілактики домашнього насильства  і  насильства  за  ознаками  статі.

Буде продовжена робота щодо проведення рейдів з метою своєчасного виявлення дітей, над якими вчинено  домашнє насильство  і насильство  за  ознаками  статі,  перевірок – обстежень сімей  у складних  життєвих  обставин з метою недопущення жорстокого поводження з дітьми, виконання  ними  батьківських  прав.