Cтан централізованого та децентралізованого водопостачання

Дата: 02.02.2022 08:31

На засіданні виконавчого комітету Соколівської сільської ради, яке відбулося 31 січня, було проведено обговорення стану централізованого та децентралізованого водопостачання по території Соколівської сільської ради та приведення до належних санітарних вимог даних об’єктів.

В обговоренні взяли участь члени виконавчого комітету,  директор Комунального підприємства «Надія» Соколівської сільської ради  Надія Осадча, начальник Кропивницько-Соколівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Віктор Заброда та головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Інна Арсірій.