Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

Дата: 16.02.2022 16:33

Фото без описуСоколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, впевнений користувач оргтехнікою, стаж роботи на службу в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

• заяву про участь в конкурсі;
  • заповненуособовукартку (формаП-2) з відповіднимидодатками;
  • двіфотокарткирозміром 4х6;
  • копіїдокументів про освіту, підвищеннякваліфікації, присвоєннявченогозвання, присудженнянауковогоступеня;
  • копію документа, щопосвідчує особута РНОКПП (код);
  • копіювійськового квитка для військовослужбовців або військовозобов’язаних;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції";
  • згода на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись до Соколівської сільської радиза адресою: вул. Шевченка, буд. 23, с. Соколівське, Кропивницький  район, Кіровоградська область, 27641. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.