Засідання двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

Дата: 22.02.2022 08:37

Фото без опису24 лютого 2022 року о 13.00 у приміщенні Соколівського центрального сільського будинку культури відбудеться засідання двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

Порядок денний двадцять другої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2021 рік.

Інформація начальника фінансового відділу Куценка Вячеслава Вікторовича.

2. Про внесення  змін до рішення Соколівської сільської ради від 21 грудня 2021 року № 1960 «Про бюджет Соколівської сільської територіальної громади на 2022 рік». Інформація начальника фінансового відділу Куценка Вячеслава Вікторовича.

3. Про затвердження Програми розвитку освіти Соколівської сільської ради на період до 2027 року. Інформація начальника відділу освіти Мазуріка Андрія Миколайовича.

4. Про передачу обладнання Вільненського ЗЗСО.

Інформація начальника відділу освіти Мазуріка Андрія Миколайовича.

5. Про внесення змін до складу комісії по розгляду заяв щодо надання цільової матеріальної допомоги для вирішення питань, пов’язаних з проведенням капітального ремонту власних житлових будинків (квартир) особам, які згідно із законодавством мають право на таку пільгу. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

6. Про внесення змін до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Соколівської сільської ради на 2021-2025 роки. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

7. Про надання грошової допомоги громадянину Орлову О.М. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

8. Про надання грошової допомоги громадянці Погорєлій М.Ф. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

9. Про надання грошової допомоги громадянці Санковській Т.О. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

10. Про надання грошової допомоги громадянину Тороус В.М. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

11. Про надання грошової допомоги громадянину Шевцову В.Г. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенка Віталія Миколайовича.

12. Про затвердження Положення з виявлення, обліку та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та  прийняття такого майна у комунальну власність Соколівської сільської ради. Інформація виконуючої обов’язки юридичного відділу Новікової Світлани Вікторівни.

13. Про скасування дії рішень Соколівської сільської ради.

14. Про затвердження Положення комісії з виявлення, обліку та збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та  прийняття такого майна у комунальну власність Соколівської сільської ради.

15. Земельні питання. Інформація головного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Берегової Тетяни Олегівни.