Тараненко Дар’я - переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 22.02.2022 14:36

Фото без описуТараненко Даря учениця 8 класу Вільненського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області стала переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «зоології» на тему « Дослідження приросту різних порід нутрій у ранньому віці на прикладі приватного господарства села Вільного Кропивницького району Кіровоградської області».

Для популяризації інформації з досліджуваної теми Дар’я виступила перед мешканцями Вільненського старостинського округу Соколівської сільської ради в офісі старости. На зустріч прийшли жителі, яких зацікавила дана інформація. Нутрієводи жваво обговорювали отримані результати дослідження, доцільність вирощування запропонованих порід, ділилися власним досвідом.

Для людей було несподіваним, що школярка змогла провести доцільне дослідження і надати глибоку вичерпну інформацію.