Полiцiя Кiровоградщини просить громадян повiдомляти про пiдозрiлих людей на вулицях!!!

Дата: 26.02.2022 10:31

Зокрема особливу увагу слiд звертати на людей з елементами червоного кольору на одязi.

У зв’язку з агресiєю Росiйської Федерацiї на територiї України полiцiя посилила заходи iз забезпечення правопорядку на вулицях сiл i мiст держави. Полiцейськi наряди забезпечують безпеку громадян та публiчний порядок.

Разом з тим правоохоронцi звертають увагу людей на необхiднiсть придiляти пiдвищену увагу пiдозрiлим особам та предметам. Про всi пiдозрiлi речi, а також пiдозрiлих осiб з червоними елементами на одязi слiд повiдомляти на спецлiнiю полiцiї 102.

Також просимо усiх цивiльних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязi.

Ранiше Голова Нацiональної полiцiї України пiдняв особовий склад органiв та пiдроздiлiв вiдомства по бойовiй тривозi. Полiцейськi охороняють правопорядок, а також просять громадян зберiгати спокiй та довiряти лише офiцiйнiй iнформацiї.

Також Голова Нацполiцiї вiддав наказ про видачу зброї ветеранам органiв внутрiшнiх справ, якi виявили бажання захищати Україну вiд збройної агресiї РФ.