Шановні мешканці Соколівської громади!

Дата: 07.04.2022 09:50

Потрібна ваша допомога!

Наша громада надала прихисток сім'ям переселенців з територій, де зараз ідуть бойові дії. Рятуючись, більшість з них не мали змоги взяти з собою навіть мінімальну кількість речей.

На сьогодні вони потребують сезонних речей (весна, літо) та взуття для дорослих і дітей, засобів гігієни, постільної білизни, рушників, посуду, продуктів харчування (картопля, цибуля, морква, буряк, капуста, крупи, макаронні вироби, олія, цукор, сіль та ін.)

Соколівською сільською радою проводиться ремонт приміщення для тимчасового проживання таких сімей. Для забезпечення належних умов проживання цих людей є потреба у меблях (ліжка, шафи, столи, сільці, меблі для кухні) газових (під балон для скрапленого газу) та електричних плитах, балонах для скрапленого газу.

Також потрібні матраци, ковдри, подушки, постільна білизна, посуд (каструлі, чайники, тарілки, ложки, виделки, ножі тощо.)

Окрім того, потрібні піддони душові, ванни, унітази та зливні бачки до них, кухонні мийки, кахельна плитка.

Жителі сіл Соколівське, Черняхівка, Новопетрівка та Нова Павлівка можуть приносити зазначені речі до Соколівської школи, а продукти харчування до Соколівської сільської ради. Жителям інших населених пунктів громади – до офісів старост.

Меблі та інший великогабаритний інвентар буде збиратись окремо та доставлятися до приміщення, де будуть проживати тимчасово переміщені особи.

Телефон для контактів – 066-663-42-88