Про форми зайнятості випускників

Дата: 12.04.2022 09:24

Фото без описуЯк уже було зазначено в попередніх матеріалах, на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розміщується додаткова інформація до комплексного звіту “Ринок праці Кіровоградської області. 2021”, опрацьована навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в області. Наразі буде йти мова про форми зайнятості випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року.

У Кіровоградській області з числа зайнятих випускників 84% (по 10 пілотних областях –  80%) випускників мають постійну роботу; 7% (9%) є самозайнятими особами; 9% (12%) –  позаштатні працівники, мають нерегулярний підробіток або тимчасову роботу.

Найвища частка випускників має постійну роботу в області за професіями металообробки та машинобудування, зварювання (по 92%), будівельними професіями (90%). Найнижча частка таких випускників склалась за сільськогосподарськими професіями (77%), професіями ресторанного сервісу, сфери персональних та побутових послуг (по 82%).

Найвища частка самозайнятих осіб склалася за торговельними професіями (13%) та професіями сфери персональних і побутових послуг (11%).