Про шляхи пошуку роботи випускниками

Дата: 12.04.2022 09:34

Фото без описуУ рамках розміщення додаткової інформації до комплексного звіту “Ринок праці Кіровоградської області. 2021”, що опрацьована навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в області, надаємо дані щодо методів пошуку роботи випускниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року.

З числа працевлаштованих випускників в області 22% осіб знайшли собі роботу за допомогою особистих контактів (друзі, батьки, родичі; по 10 пілотних областях – 28%); 24% (22%) – під час виробничої практики чи стажування; 14% (16%) – сайтів з оголошеннями про роботу; 18% (13%) – завдяки спілкуванню з роботодавцями; 13% (11%) – за сприяння вчителів (майстрів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

За професійними групами найбільший відсоток випускників, які скористались методом пошуку роботи під час практики чи стажування, склався щодо торговельних професій (42%; 25%), металообробки та машинобудування (38%; 30%), залізничного транспорту (32%; 27%).

За сприяння вчителів (майстрів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти найбільше отримали роботу зварники (33%; 23%), будівельники (32%; 17%), випускники професій сфери персональних та побутових послуг (23%; 17%).

Примітка. Отримати інформацію про окремі вакансії можливо на нашій сторінці (щодня розміщується відповідна інформація).