Результати проєкту EU4Skills: зайнятість випускників за професіями залізничного транспорту

Дата: 13.04.2022 10:46

Частка зайнятих випускників професій залізничного транспорту (за результатами онлайн-опитування) в області склала 89% (в цілому по області 72%). По 10 пілотних областях частка зайнятих випускників сфери залізничного, морського та спеціального транспорту склала 72% (в цілому 67%).

87% працюючих випускників мають постійну роботу, 10% – тимчасову роботу, 3% є самозайнятими особами.

Із числа зайнятих випускників 93% працюють у Кіровоградській області (в цілому за всіма професіями ця частка склала 84%). За кордоном працюють тільки 3% випускників.

Розмір заробітних плат склав менше 10 тисяч грн у 81% випускників, більше 22 тисяч грн – у 6% випускників.

Тривалість пошуку роботи склала менше 3-х місяців у 94% випускників. При цьому працевлаштовані протягом місяця 71% випускників.

32% випускників знайшли собі роботу під час проходження практики (стажування) в період навчання, 35% – за сприяння вчителів (майстрів), 10% – за допомогою особистих контактів (друзів, родичів), 16% – унаслідок прямих контактів з роботодавцями.