Хочеш стати перукарем, з чого почати

Дата: 19.04.2022 11:32

Сьогодні професія перукар досить затребувана на ринку праці. Чи складно стати перукарем з нуля, які кроки зробити та де навчитися перукарському мистецтву?

Втілюйте мрію в реальність. Підтримка державної служби зайнятості стане вам у пригоді.

26 квітня 2022 року стартує професійне навчання, що проводитимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в режимі онлайн.

Термін навчання – 5 місяців.

Умови направлення на навчання:

• повна або базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформацію про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості у квітні цього року,  дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за  тел. (0522) 32-13-28 або завітайте на сайт обласного центру зайнятості у рубрику «Професійне навчання» – «Центри професійно-технічної освіти» – «Графік навчання у ЦПТО ДСЗ».