Майже сто вакансій із зарплатою 20 000 гривень і вище пропонують роботодавці Кіровоградщини

Дата: 21.04.2022 08:41

Фото без описуСтаном на 18 квітня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 682 вакантні посади.

Із загальної кількості вільних робочих місць 95 – із зарплатою від 20 000 до 28 000 гривень, 39 з яких – із наявністю житла.

До найбільш затребуваних професій із найвищою зарплатою увійшли такі: лікарі різного профілю, зокрема сімейний лікар, акушер-гінеколог, анестезіолог, ендокринолог, ендоскопіст, кардіолог, невропатолог, отоларинголог, офтальмолог, педіатр, хірург та інші; директор (керівник) малого підприємства сільськогосподарського та зоотехнік.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Світловодської і Знам’янської міськрайонних філій та Благовіщенської, Голованівської, Долинської, Компаніївської, Маловисківської, Олександрівської, Петрівської та Устинівської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.