Результати проєкту EU4Skills: про випускників за професією верстатника

Дата: 21.04.2022 11:09

Фото без описуУ рамках проєкту EU4Skills на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розміщено матеріали про проєкт в цілому та за окремими групами професій. Наразі буде йти мова про верстатників.

У Кіровоградській області готують відповідних фахівців у Центральноукраїнському вищому професійному училищі імені Миколи Федоровського (Кропивницький район, загальний випуск 2020 року – 97 учнів (без урахуванням учнів, що здобували освіту за державним замовленням), у тому числі 45 – за професією верстатника широкого профілю, оператора верстатів з програмним керуванням. Ознайомитись з інформацією про ліцей можливо на його вебсторінці).

В розділі III “Результати опитування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року” зазначеного комплексного звіту опрацьована інформація як відносно професій металообробки та машинобудування (до яких належить і професія верстатника) по Кіровоградській області, так і щодо 10 пілотних областей.

Частка чоловіків серед випускників за професіями металообробки та машинобудування склала 88%, жінок – 12%.

Більш детально за посиланням: http://vpu-4.com.ua/