Дорогі жителі громади!

Дата: 23.04.2022 23:00

Сердечно вітаю вас зі   Світлим Христовим Воскресінням!

Цього року для кожного українця це Величне Свято оповите вірою в Перемогу. Саме віра й надія стали нашою міцною опорою в боротьбі за майбутнє країни, перемоги життя над смертю, добра над злом.

Ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення, повернення в Україну Миру та спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття.

В єдності наша сила, разом ми переможемо ворога. Хочу подякувати усім жителям громади, що стали пліч о пліч і від щирого серця допомагають. Хто весь цей час охороняє наш спокій на блокпостах, тим, хто долучився до збору продуктів та речей, холодильників, пральних машинок таких необхідних і воїнам, і переселенцям, тим, хто пече смачні пиріжки та духмяні паски, виготовляє найсмачнішу у світі тушонку, шиє розгрузки і ще робить багато корисних справ. Дякую за прихисток для людей, домівку яких зруйнував ворог.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю всім нам Божої благодаті, якнайшвидшої Перемоги і мирного життя під українським небом, яке охороняють наші мужні та героїчні воїни.

Молимося за наших захисників. Нехай усіх нас береже Бог!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова